Награди

получени от учениците

Достойно IX място сред 28-те областни отбори зае тима на СУ "Вичо Грънчаров" на XX Национално ученическо състезание "Защита при бедствия, пожари и извънредни ситуации". 26.06.24
Плакет за II място и сертификат получи Зинеп Али, ученичка от 7 „б“ клас от националния конкурс „Ветеринарния лекар - лечител на човечеството“ 26.06.24
Плакет за I място и сертификат получи Милена Атанасова, ученичка от 10 "б" клас, профил „Изобразително изкуство“ от националния конкурс „Ветеринарния лекар - лечител на човечеството“ 26.06.24
Успешно представяне на Виктор Канев и Стефани Маркова от V "б" клас и Петя Друмева от IX "б" клас в онлайн конкурс "Да си направим родословно дърво" 26.06.24
Първо място в националното състезание ,,Народните будители и Аз’’, категория VIII-XII клас спечели Пламен Николов – ученик в IX ,,a’’ клас, профил „Софтуерни и хардуерни науки“ със своето стихотворение ,,Аспарух’’ 24.06.24
I награда за камерна група „Канатица“ от „Вълшебни ритми“ в град Нови пазар 17.06.24
I място за Виктор Канев, II място за Радослав Гатев и III място за Ивона Русева, ученици от V "б" клас, в детски видео конкурс „Ако бях политик“ на Азбукари 14.06.24
Отлично представяне на ученици от СУ „Вичо Грънчаров“ в XIX Международен конкурс „Звезди обсипват свода небесен“ 13.06.24
Възпитаниците от IV „а“ клас, на г-жа Зарка Гайдарова – Пламена Димитрова и Николай Иванов, получиха максималните 100 точки и пълна шестица на изпита по математика 13.06.24
Бронзов медал за Пламен Николов, IX “a” клас, от международен конкурс „Сребърна – 2024” 12.06.24
Златен медал за Габриела Шумкова от Националния фолклорен конкурс „Широка лъка пее, свири и танцува“ 06.06.24
Първо място за Денислав Йосифов от Националния фолклорен конкурс „Широка лъка пее, свири и танцува“ (2) 06.06.24
Сребърен медал за инструментална група „Канатица“ от фолклорния конкурс „Широка лъка пее, свири и танцува“ 06.06.24
Първо място в категория 11- 13 г. за Емоника Николова от IV “б” клас от общински кръг на международния конкурс ,,С очите си видях бедата" 03.06.24
Второ място от Областен конкурс за Инфографика за Денислав Христов от VIII клас 03.06.24
Ема Апостолова от V „а“ клас и Невин Емирова от VII „б“ клас са участници в заключителния етап от НС „Лаборатория за изкуство“ 02.06.24
XII НФК „Заблеяло ми агънце“ 2024 – първа награда за камерна група „Канатица“ 01.06.24
Втора награда за Денислав Йосифов от X "б" клас, профил "Музика" от XII НФК „Заблеяло ми агънце“ 2024 01.06.24
Първо място за Милена Атанасова, второ място за Андреа Аврамова от X "б" клас, профил "Изобразително изкуство" и трето място за Марина Станчева от II "а" клас от Международния конкурс "С очите си видях бедата" 31.05.24
Първо място и медал за Габриела Маймарова от V "б" клас и поощрителна награда и медал за Мария Чанчева от VII "a" клас от раздел "Пана" на Националния конкурс по народно приложно изкуство „Лазарка мома гиздава“- 2024 30.05.24
Милена Атанасова, ученичка от X "б" клас получи награда "Млада Горна Оряховица" 24.05.24
Отборът на СУ "Вичо Грънчаров" стана първи в областния етап от ученическото състезание „Защита при бедствия, пожари и извънредни ситуации“ 21.05.24
Три бронзови медала спечелиха Михаела Потоцка от III”б” клас, Денислава Бочукова от V“б“ клас и Теодор Иванов от VII “a” клас от състезание по английски език “WHIZKIDS 2024” 21.05.24
Призово място в Областен конкурс по краснопис “Изкуството да пишем красиво“ за Кристина Енчева 21.05.24
Първо място за Ема Апостолова – 11 г. и второ място за Крисия Икономова – 9 г. в Международен конкурс за изобразително изкуство „Тъпан бие, хоро се вие” 20.05.24
Ученици от СУ “Вичо Грънчаров” с поощрителни награди от XVIII Международен конкурс за популярна песен “Нова музика” 19.05.24
Успехи на младите ни огнеборци в Областно състезание на младежките противопожарни отряди "Млад огнеборец", 2024 г. 16.05.24
Поощрителна награда и грамота за отлично представяне за Теодора Йорданова от VI клас при СУ "Вичо Грънчаров" от Регионален конкурс „Културна традиция и величие в моя роден край“, гр. Севлиево 15.05.24
Награди за ученици от СУ „Вичо Грънчаров“ от Международния конкурс „Творчество без граници“ 14.05.24
Убедително представяне на Ема Апостолова от V "a" клас и Божидара Хинова от VIII "б" клас, профил "Изобразително изкуство", в 17 Национален конкурс ,,Пролет върху листа" 13.05.24
Втора награда за Денислав Йосифов и Габриела Шумкова, ученици от профил „Музика“ и част от инструментална група „Канатица“ при СУ „Вичо Грънчаров“, от XXXI Национален фолклорен фестивал „Янко Петров“ 13.05.24
Седми на финала на ученически игри 2023/2024 година по волейбол за девойки XI-XII клас 12.05.24
Ученици със специални образователни потребности показват високи постижения на Четвъртия фестивал на детската песен "Всичко е музика" 07.05.24
III-то място и бронзов медал за Деян Иванов от II "а" клас на Четвъртия фестивал на детската песен "Всичко е музика" 07.05.24
Първа награда за камерна група „Канатица“ при СУ „Вичо Грънчаров“ от XXIV Национален детско музикално-фолклорен конкурс „Орфеево изворче“ 02.05.24
Златен медал и сертификат за Денислав Христов от VIII а клас в есенния кръг на Олимпиада „КИНГС“ по английски език 17.04.24
Успех в първи онлайн етап на Международния конкурс "Тъпан бие, хоро се вие" 2024- Монтана! 12.04.24
За втора поредна година на финал на ученически игри по волейбол! 11.04.24
Кристиан Симеонов от III „а“ клас бе отличен с второ място и диплом за много добро представяне в XVI Национален детско-юношески конкурс „Песенна дъга над Кутев“, гр. Котел 10.04.24
Призови места за младите музиканти от СУ „Вичо Грънчаров“ в НДФК „Диньо Маринов“ – Варна 10.04.24
Официално награждаване на Милена Атанасова от X "б" клас в Министерството на отбраната 26.03.24
Второ място за Пламен Николов от IX а клас в Конкурс за детско- юношеско творчество под надслов „Моят роден град“, организиран от РУО Велико Търново и Регионална библиотека „Петко Р. Славейков“ 22.03.24
Първо място в VIII конкурс "Жива памет за Апостола" за Пламен Николов от IX а клас 19.03.24
С първо място ни зарадва отборът по волейбол - момичета на областното първенство 18.03.24
Първо място на областно ниво на националния конкурс „Наследник съм на..’’ зае Милена Атанасова, ученичка от Х клас, профил "Изобразително изкуство" в СУ „Вичо Грънчаров“ 15.03.24
Симеон Петров от V а клас, втора възрастова група и Преслава Мелконян от X б клас, при учениците от горен курс, спечелиха първи места в категория „Пана“ на ежегодния конкурс ,,Бяло и Червено" в град Лясковец 11.03.24
Изключителни резултати във финалния кръг на Международна олимпиада „КИНГС“ за Ивона Русева – V б клас и Денислав Христов – VIII а клас от СУ „Вичо Грънчаров“ 11.03.24
Отлично представяне на нашите ученици на защитата на своите проекти, изработени с много желание, упоритост и труд, на областния кръг на националната олимпиада по информационни технологии 11.03.24
Първо място на областен кръг по математика сред шестокласниците в град Горна Оряховица и трето място за областта 09.03.24
Успешно представяне в областния кръг на националното състезание по компютърно моделиране 05.03.24
© Copyright 2024. Изработено в СУ "Вичо Грънчаров" Горна Оряховица

Search