„Любими приказни герои“
В седмицата, посветена на четенето, учениците от ГЦОУД III"а" и III"б" клас, с ръководител Вероника Божкова, направиха изложба на тема „Любими приказни герои“. Децата нарисуваха някои от любимците си и споделиха какво харесват в тях. Така, потопени в приказния свят, учениците продължиха с подготовка за куклен театър, в който техните любими приказни герои да „оживеят“. С голямо желание, предлагайки интересни идеи, децата изработиха приказен кът и красиви кукли.

