ГОРДОСТ ЗА СУ „Вичо Грънчаров“!
С радост споделяме, че учениците от 2. и 3. клас на СУ „Вичо Грънчаров“ – гр. Горна Оряховица бяха отличени с призови места в Националната кампания „Бъди ЕКО с Лайънс и Лео“ 2025–2026
В рамките на инициативата „Бъди ЕКО. Запази града си чист!“, проведена в периода 23.03 – 23.04, учениците активно събираха пластмасови бутилки с капачки и алуминиеви кенчета, като с много ентусиазъм и отговорност се включиха в каузата за опазване на околната среда.
Благодарение на усилията на децата, подкрепата на родителите и всеотдайността на учителите, II б клас заслужено спечели:
III място
на общинско ниво.
Учениците получиха грамоти и специални награди, осигурени за участниците в кампанията:
Футболни топки за всеки участващ клас
Волейболни топки
Игра „Фунии с топчета за изстрелване“
Тези отличия са признание за активната гражданска позиция на учениците и за тяхното отношение към опазването на природата.
Изказваме сърдечна благодарност към всички родители, ученици и учители, които подкрепиха инициативата и доказаха, че когато сме заедно, можем да правим добрини с голямо значение!
Продължаваме да възпитаваме у децата любов към природата, отговорност и стремеж към един по-чист и красив свят!
Публикация във Facebook от СУ "Вичо Грънчаров" - вижте тук

