Когато думите идват от сърцето, те оставят следа…
С огромна радост и гордост поздравяваме Макссим Николов от VI „а“ клас на СУ „Вичо Грънчаров“, който спечели първо място в раздел „Поезия“ (V – VII клас) на Националния конкурс „Доброто започва от мен“.
Стихотворението му „Пътят към доброто“ впечатли журито със своята искреност, човечност и красиво послание за силата на доброто.
„Насила човек добър не става,
Тук сърцето управлява.
Да усетиш нужда с душата,
Да протегнеш искрено ръката!“
С таланта си Макссим ни напомня, че добротата не е просто дума, а избор, който правим всеки ден.
Поздравления за заслуженото отличие!
Публикация във Facebook от СУ "Вичо Грънчаров" - вижте тук

