На 24 май – Деня на българската просвета и култура, Елица Иванова от 9.а клас, профил „Софтуерни и хардуерни науки“, бе удостоена с наградата „Млада Горна Оряховица“ в сферата на културата и изкуството!
Отличието беше връчено лично от кмета на Горна Оряховица - г-н Николай Рашков, на тържествена церемония, проведена днес в Изложбената зала на града.
Със своя труд, постоянство и стремеж към развитие Елица е пример за младите хора, които с талант и знания прославят своето училище и роден град.
Поздравления за заслуженото признание! Пожелаваме ѝ още много успехи, вдъхновение и покорени върхове!
Публикация във Facebook от СУ "Вичо Грънчаров" - вижте тук
Публикация от RegNews - вижте тук

