Ученици от СУ „Вичо Грънчаров“ от II до VII клас постигнаха отлични резултати в националното състезание „Многознайко“ – „Аз зная английски език“ – II кръг. Те завоюваха общо 26 медала – 19 златни, 4 сребърни и 3 бронзови.
Златни медалисти:
Александра Стефанов, Флорин Калинова, Ивана Жекова, Димитър Димитров, Станимир Стоянов и Джесин Щика от II клас; Габриела Ганчева от III клас, Симона Иванова и Наталия Борисова от IV клас; Макссим Николов, Николай Иванов, Емоника Николова и Емануела Стефанова от VI клас; Денислава Бочукова, Елина Йонова, Ивона Русева, Александър Моллов, Светослава Неделчева и Радослав Гатев от VII клас.
Сребърни медалисти:
Павел Георгиев от II клас, Марина Станчева от IV клас, Никол Папазова от VI клас, Мая Димитрова от VII клас.
Бронзови медалисти:
Рая Пашова от II клас, Анна-Мария Денова и Елица Кирова от III клас.
Успехът е резултат от усърдната подготовка, постоянството на учениците и професионализма на техните учители. С достойното си представяне възпитаниците на училището за пореден път доказаха своите знания и умения по английски език.
Поздравяваме всички участници и техните преподаватели за постигнатите високи резултати и им пожелаваме още много бъдещи успехи.
Публикация във Facebook от СУ "Вичо Грънчаров" - вижте тук

