Награди

получени от учениците

Успехи на младите ни огнеборци в Областно състезание на младежките противопожарни отряди "Млад огнеборец", 2024 г. 16.05.24
Поощрителна награда и грамота за отлично представяне за Теодора Йорданова от VI клас при СУ "Вичо Грънчаров" от Регионален конкурс „Културна традиция и величие в моя роден край“, гр. Севлиево 15.05.24
Награди за ученици от СУ „Вичо Грънчаров“ от Международния конкурс „Творчество без граници“ 14.05.24
Убедително представяне на Ема Апостолова от V "a" клас и Божидара Хинова от VIII "б" клас, профил "Изобразително изкуство", в 17 Национален конкурс ,,Пролет върху листа" 13.05.24
Втора награда за Денислав Йосифов и Габриела Шумкова, ученици от профил „Музика“ и част от инструментална група „Канатица“ при СУ „Вичо Грънчаров“, от XXXI Национален фолклорен фестивал „Янко Петров“ 13.05.24
Седми на финала на ученически игри 2023/2024 година по волейбол за девойки XI-XII клас 12.05.24
Ученици със специални образователни потребности показват високи постижения на Четвъртия фестивал на детската песен "Всичко е музика" 07.05.24
III-то място и бронзов медал за Деян Иванов от II "а" клас на Четвъртия фестивал на детската песен "Всичко е музика" 07.05.24
Първа награда за камерна група „Канатица“ при СУ „Вичо Грънчаров“ от XXIV Национален детско музикално-фолклорен конкурс „Орфеево изворче“ 02.05.24
Златен медал и сертификат за Денислав Христов от VIII а клас в есенния кръг на Олимпиада „КИНГС“ по английски език 17.04.24
Успех в първи онлайн етап на Международния конкурс "Тъпан бие, хоро се вие" 2024- Монтана! 12.04.24
За втора поредна година на финал на ученически игри по волейбол! 11.04.24
Кристиан Симеонов от III „а“ клас бе отличен с второ място и диплом за много добро представяне в XVI Национален детско-юношески конкурс „Песенна дъга над Кутев“, гр. Котел 10.04.24
Призови места за младите музиканти от СУ „Вичо Грънчаров“ в НДФК „Диньо Маринов“ – Варна 10.04.24
Официално награждаване на Милена Атанасова от X "б" клас в Министерството на отбраната 26.03.24
Второ място за Пламен Николов от IX а клас в Конкурс за детско- юношеско творчество под надслов „Моят роден град“, организиран от РУО Велико Търново и Регионална библиотека „Петко Р. Славейков“ 22.03.24
Първо място в VIII конкурс "Жива памет за Апостола" за Пламен Николов от IX а клас 19.03.24
С първо място ни зарадва отборът по волейбол - момичета на областното първенство 18.03.24
Първо място на областно ниво на националния конкурс „Наследник съм на..’’ зае Милена Атанасова, ученичка от Х клас, профил "Изобразително изкуство" в СУ „Вичо Грънчаров“ 15.03.24
Симеон Петров от V а клас, втора възрастова група и Преслава Мелконян от X б клас, при учениците от горен курс, спечелиха първи места в категория „Пана“ на ежегодния конкурс ,,Бяло и Червено" в град Лясковец 11.03.24
Изключителни резултати във финалния кръг на Международна олимпиада „КИНГС“ за Ивона Русева – V б клас и Денислав Христов – VIII а клас от СУ „Вичо Грънчаров“ 11.03.24
Отлично представяне на нашите ученици на защитата на своите проекти, изработени с много желание, упоритост и труд, на областния кръг на националната олимпиада по информационни технологии 11.03.24
Първо място на областен кръг по математика сред шестокласниците в град Горна Оряховица и трето място за областта 09.03.24
Успешно представяне в областния кръг на националното състезание по компютърно моделиране 05.03.24
Дипломи за отлично представяне на онлайн конкурс „С песни по Коледа“ за Ивета Попхристова и Кристиян Симеонов 04.03.24
Ема Анатолиева от V "a" клас, Божидара Хинова от VIII "б" клас, Мелек Николова от V "a" клас и Цветелина Кьорхалиева с престижни награди от Национална изложба - конкурс ,,Св. Трифон Зарезан" 14.02.24
Преслава Георгиева от XI „а“ клас с отличие Диплом за участието си в Национален конкурс за разработване на есе 13.02.24
Поздравления и похвална грамота за доблестната си постъпка получи Мартина Николова, ученичка от 12а клас 11.01.24
Награди за коледни картички от Община Горна Оряховица 23.12.23
Никол Иванова от СУ "Вичо Грънчаров" с отличие „Почетен знак на Горна Оряховица“ за принос в развитието на общината и заслуги към нейните граждани 22.12.23
Невяна Борисова от IX б клас със Сребърен медал на Кралската лига в Национална олимпиада КИНГС, а Денислав Христов от VIII а клас със седмо място в националната класация на Международното квалификационно първенство 12.12.23
Отлично представяне на ученици от начален етап в Модул 1. "Изкуство" на Националното състезание "Таралеж" 10.11.23
Теодора Йорданова от VI клас е отличена с III място и 100 лв. в областния кръг на Международен Lions конкурс "Плакат на Мира" 2023-24 07.11.23
Отлично представяне на Кристина Енчева от VI клас и Георги Георгиев от IX a клас на областния кръг на Националното състезание по речеви и комуникативни умения на английски език 2023 30.10.23
Специална награда за Преслава Георгиева от Националния фестивал „Наука на сцената 9“ 24.10.23
Призови места за третокласникът Кристиян Симеонов от национален и международен фолклорен фестивал 18.10.23
Заслужени награди от Международната олимпиада „Кингс“ 12.10.23
Виктория Дянкова от Vа клас, Кристина Енчева и Михаел Григоров от VIa клас с първо място в национален конкурс за подкаст "Млади гласове 2023" 01.10.23
Награда за Павлина Станчева от VII в клас – участие в летен езиков лагер, организиран от Spelling Bee 10.07.23
Медали за Кристина Енчева и Елеонора Петкова на Х-ти международен турнир „Математика без граници“ 2023 г. 09.07.23
Поощрителна награда от конкурса за рисунка „Нашата прекрасна Вселена” 2023 за ученик от СУ „Вичо Грънчаров“ 30.06.23
В десятката на Държавните ученически финали по волейбол в гр. Етрополе 27.06.23
Сребърен медал от XXXII Международен екологичен форум „Сребърна 2023“ 20.06.23
Призови места за нашите музиканти от Национален фолклорен конкурс „Широка Лъка пее, свири и танцува 2023“ 09.06.23
Отлични резултати от финални състезания "Моята родина" и "Таралеж" 02.06.23
Награди от Национален конкурс „Детство мое – реално и вълшебно“ 02.06.23
Сред най-добрите математици в областта на Националното математическо състезание „Математика за всеки/ Откриване на млади таланти“ 01.06.23
ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ от XVIII Национален конкурс за рисунка – дигитална живопис и графика – „МОЯТА БЪЛГАРИЯ“ за Емил Емилов Добрев, IV „а“ клас и Ема Апостолова Апостолова, IV „а“ клас 12.05.23
Второ място от областен финал на Националното състезание „Защита при пожари, бедствия и извънредни ситуации“ 11.05.23
ОТЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО „МНОГОЗНАЙКО – АЗ ЗНАЯ АНГЛИЙСКИ ЕЗИК“ 11.05.23
© Copyright 2024. Изработено в СУ "Вичо Грънчаров" Горна Оряховица

Search