Приключи общинският етап на ученическите игри по волейбол, в който нашето училище се включи с четири отбора. Ученическият ни спорт отново показа, че се развива в правилната посока!
Поради липса на конкуренция, отборите на момичета VIII–X клас и момчета V–VII клас се класираха директно за областния етап, където ще представят училището ни на по-високо ниво.
В срещите от общинския етап участие взеха момчета XI–XII клас и момичета V–VII клас, които демонстрираха отборен дух, борбеност и видимо израстване в играта.
Момчета XI–XII клас:
Михаил Еленски, Михаил Гусов, Мартин Илиев, Преслав Кожухаров, Билян Арихтев, Мохаммед Вахдан, Никола Гашевски, Пламен Николов, Росен Тонев, Огнян Христов, Мерт Савов.
Момичета V–VII клас:
Мария Маркова, Виктория Георгиева, Емануела Стефанова, Емоника Николва, Зара Николова, Сияна Кънчева, Селене Раева, Адриана Тошкова, Никол Папазова, Виктория Маймарева.
Гордеем се с нашите ученици! Знаем, че има още какво да се надгражда, но сме уверени, че вървим в правилната посока.
Пожелаваме успех на отборите, които продължават към областния етап!
Публикация във Facebook от СУ "Вичо Грънчаров" - вижте тук

